Ogłoszenie

UWAGA !! Zakladajac nowy watek na temat jakiegos przedmiotu przed tytulem watku wpisujcie duzymi literami, w nawiasie kwadratowym nazwe lub skrot tego przedmiotu, a po myslniku rodzaj zajec (W - wyklady, CW - cwiczenia) Np.: "[ZARZADZANIE-W] Materialy na egzamin" To tak dla przejrzystosci i latwiejszego szukania :)

  • Index
  •  » I rok
  •  » [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

#16 10-02-08 13:50:17

Pepe

Użytkownik

7189452
Skąd: Jawor/Legnica
Zarejestrowany: 31-01-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

No ja tez juz jestem w 2 semestrze :)Pozatym z PR napisalem na 2 pytania ze sciagi cale a 3cie napisalem sam takze niewiem powinno byc dobrze chyba ze bede mial to 3 zle a ona bedzie pozytywnie oceniac tylko z 3 zadaniami dobrymi wtedy sie wkurxxx i to okrutnie ;p;p XD

Offline

 

#17 10-02-08 15:26:41

Virus

Administrator

2807224
Skąd: Zgorzelec / Legnica
Zarejestrowany: 22-01-08
Posty: 38
Punktów :   
Rok studiów: I

Re: [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

Pepe napisał:

chyba ze bede mial to 3 zle a ona bedzie pozytywnie oceniac tylko z 3 zadaniami dobrymi wtedy sie wkurxxx i to okrutnie ;p;p XD

Co ty na bank tak nie bedzie oceniac, przeciez jak masz wszystko dobrze to masz 5 Pewnie musisz miec napisane na wszystkie pytania, zeby sprawdzila, tak jak na maturze. Ja tez 3 pisalem sam, jakies sciemy walilem, ale mam wiec chyba bedzie ok

Offline

 

#18 11-02-08 16:29:39

Karol_mla

Użytkownik

status 2157305
2525197
Skąd: Złotoryja/Legnica
Zarejestrowany: 31-01-08
Posty: 17
Punktów :   
Rok studiów: I

Re: [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

Robi ktoś ściągę? xD A jeśli chodzi o sposób oceniania, to chyba kartki były rzucane, która spadnie na biurko 3, a reszta 2 xD

Offline

 

#19 13-02-08 11:18:37

Virus

Administrator

2807224
Skąd: Zgorzelec / Legnica
Zarejestrowany: 22-01-08
Posty: 38
Punktów :   
Rok studiów: I

Re: [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

No to mamy sciage

TUTAJ

Podziekowania dla Agatki za wyprodukowanie jej

PAMIETAJCIE !! NIE SPISUJCIE DOKLADNIE TAK JAK JEST NA SCIADZE, BO JAK WSZYSCY BEDA MIELI TAK SAMO TO ZNOWU POLEGNIEMY !!

Offline

 
  • Index
  •  » I rok
  •  » [PODST REKREACJI-W] Materialy, notatki, cokolwiek...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Happiness Inn www.zarazenipodroza.pl fishingsuperstars Serwis komputerowy piastów